Versenyeredmények

 

2023-24. tanév

 

verseny neve

tanuló (k)

helyezés

felkészítő

Kerületi és tankerületi angol verseny

Molnár Tímea

silver

Deliné Ferenczi Judit

Kerületi angol verseny

Rózsa Zacsek Ákos

Pataki Levente

bronz

Huszák Tihamérné

Országos bibliaismereti  szövegértő verseny

Bárkányi Laura, Lőrincz Barnabás, Takács-Rutai Bercel

II.

Ecsedi Beáta

Kaán Károly kerületi természetismereti verseny

Taraczközi Péter

II.

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

Kaán Károly kerületi természetismereti verseny

Hinkel Nóra

III.

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

Kaán Károly kerületi természetismereti verseny

Papp Kamilla

II.

Reitter Dóra

Kaán Károly kerületi természetismereti verseny

Kunczly Mónika

V.

Reitter Dóra

Dunamelléki Református Általános Iskolák Országos matematika versenye

Reich Valter

7.

Kissné Fehér Ágnes

Dunamelléki Református Általános Iskolák Országos matematika versenye

Horváth Hanga

8.

Kissné Fehér Ágnes

Dunamelléki Református Általános Iskolák Országos matematika versenye

Taraczközi Péter

9.

Kissné Fehér Ágnes

Dunamelléki Református Általános Iskolák Országos matematika versenye

Rózsa-Zacsek Panna

10.

Rónai Bernadett

Dunamelléki Református Általános Iskolák Országos matematika versenye

Rózsa-Zacsek Ákos

11.

Rónai Bernadett

Zrínyi matematika verseny

Papp Jeromos, Kunczly Mónika, Molnár Tímea, Oláh Artemon, Papp Kamilla, Rózsa-Zacsek Panna, Szabó-Lovas Anna

a 2. fordulóba jutottak

Gaitz Anikó, Kissné Fehér Ágnes, Rónai Bernadett

Tankerületi angol nyelvi verseny

Pataki Zeline

I.

Gyüre Zsuzsanna

Tankerületi angol nyelvi verseny

Monori Sarolta

II.

Deliné Ferenczi Judit

Angol nyelvű informatika verseny

Titi Zsanett, Kantó Rebeka, Kascsák Izabella

II.

Pálfi Sándor

Tankerületi angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

Koncseg Alíz

bronz minősítés

Deliné Ferenczi Judit

Tankerületi angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

Kantó Rebeka

bronz minősítés

Pálfi Sándor

Evezős Ergométeres Diákolimpia

Nagy Zsigmond

továbbjutott az országos bajnokságra

I.

testnevelők

Evezős Ergométeres Diákolimpia

Rózsa-Zacsek Panna

továbbjutott az országos bajnokságra

I.

testnevelők

Evezős Ergométeres Diákolimpia

Udvary Nikolett

II.

testnevelők

Evezős Ergométeres Diákolimpia

Bartelme Gábor

III.

testnevelők

Evezős Ergométeres Diákolimpia

Gergely Boglárka

III.

testnevelők

Evezős Ergométeres Diákolimpia

Papp János

III.

testnevelők

Evezős Ergométeres Diákolimpia

Papp Kamilla

III.

testnevelők

Evezős Ergométeres Diákolimpia

Siroki Szabolcs

IV.

testnevelők

Evezős Ergométeres Diákolimpia

Gyarmati Enikő

IV.

testnevelők

Kerületi népdaléneklési verseny

„Vörös Rókalányok” csapata

Füri Laura, Gábor Jolán Veronika, Dudoma Zoé Szabina, Kubovic Petra Nikoletta, Mészáros Anna Dominika

bronz

Piriczné Szili Regina Réka

Kerületi sakk verseny

Panics Barna Zétény

I.

testnevelők

Kerületi sakk verseny

Nagy Nimród

II.

testnevelők

Kerületi sakk verseny

Dancsó Zalán

III.

testnevelők

Kerületi sakk verseny

Diaconu Stefán

V.

testnevelők

Famous People Országos Angol nyelvi verseny

Egyéni (B1)

Monori Sarolta

10.

Deliné Ferenczi Judit

Famous People Országos Angol nyelvi verseny

Csoportos (B1)

Kunczly Mónika - Molnár Tímea

15.

Deliné Ferenczi Judit

Famous People Országos Angol nyelvi verseny

Csoportos (B1)

Rózsa-Zacsek Panna - Csákányi Réka

23.

Deliné Ferenczi Judit

Csorba György Természettudományi Komplex 3 fordulós Országos csapatverseny

Kardos Bianka, Rózsa-Zacsek Luca, Földesi Zeusz

V.

Dr. Bánfalviné S. Anikó és a természettudományt tanító tanárok

Kerületi angol nyelvi verseny

Monori Sarolta

I.

Deliné Ferenczi Judit

Kerületi angol nyelvi verseny

Pataki Zeline

I.

Gyüre Zsuzsanna

Kerületi angol nyelvi verseny

Földesi Zeusz

II.

Gyüre Zsuzsanna

Kerületi angol nyelvi verseny

Kardos Bianka

III.

Gyüre Zsuzsanna

Országos Bán Zsigmond Szépírás Verseny

Hinkel Nóri

II.

Veres Tímea

28. Zsoltáréneklő verseny

Bilik Írisz és Molnár Tímea

ezüst minősítés

Piriczné Sz. Regina

Csili helytörténeti vetélkedő

7.a osztály tanulói

IV.

Deliné Ferenczi Judit

Tankerületi angol verseny

6.a osztály tanulói

II.

Pálfi Sándor

 Kerületi Floorball

IV. korcsoport fiú

Bartelme Gábor, Csehi Balázs, Nemszilaj Tamás, Sárkány Gergő, Vörös Csaba

I.

testnevelők

 Kerületi Floorball

III. korcsoport lány

Serban Kerubina, Szabó-Lovas Anna, Rózsa-Zacsek Panna, Csákányi Réka 

I.

testnevelők

Kerületi Floorball

III. korcsoport fiú

Pataki Levente, Bircsák Simon, Rózsa-Zacsek Ákos, Nagy Zsigmond

I.

testnevelők

 

 

Az iskolai OATV-n az alábbi gyerekek versenyeztek és nagyon szép eredményt értek el.

 

7. osztály:

1. hely: Monori Sarolta (7.a

2. hely: Tóth Sztella (7.a)

3. hely: Juhász Dóra  (7.a)

 

8. osztály:

1. hely: Pataki Zeline (8.a

2. hely: Balázs Dominik (8.a

3. hely: Földesi Zeusz Patrik (8.a)

 

 

 

Korábbi tanévek

verseny neve

tanuló (k)

helyezés

felkészítő

Play and Win Országos Angol Levelező Verseny

Tóth-Dusha Zoé

III.

Gyüre Zsuzsanna

Play and Win Országos Angol Levelező Verseny

Kardos Bianka

10. hely

Gyüre Zsuzsanna

Play and Win Országos Angol Levelező Verseny

Rózsa-Zacsek Luca

10. hely

Gyüre Zsuzsanna

Zrínyi Ilona matematika verseny Országos döntő

Tóth-Dusha Zoé 4.a

IX.

Gaitz Anna

Fővárosi komplex anyanyelvi verseny döntő

Tóth-Dusha Zoé 4.

I.

Gaitz Anna

Hebe Kft. Országos  4 fordulós Időutazó történelem csapatverseny 5-6. évf.

Lipták Noémi, Monori Sarolta, Varga Lili

VI.

Török Margit

Hebe Kft. Országos  4 fordulós Időutazó történelem csapatverseny 5-6. évf.

Lakatos Lara, Varga Amira, Böszörményi Réka

21. hely

Török Margit

HEBE: Hello USA! (angol nyelv)

országos egyfordulós projektverseny

B1-es szint 

Travnev Cvetkov Kristóf, Molnár Tímea Hajnalka, Kunczly Mónika Johanna, 5. a osztályos tanulók.

 

14. hely

Deliné Ferenczi Judit

Kerületi szavalóverseny

Léránt Nimród

VI.

Varga Orsolya

Országos tornász csapatbajnokság

Dán Dominik és Láng Marcell

III.

Puskás Barnabás edző

Csenki Imre Országos Zsoltáréneklő Verseny

Berezovszky Szonja

arany minősítés

Varga Judit

Csenki Imre Országos Zsoltáréneklő Verseny

Bilik Írisz

bronz minősítés

Varga Judit

Csenki Imre Országos Zsoltáréneklő Verseny

Serbán Kerubina

bronz minősítés

Varga Judit

Csenki Imre Országos Zsoltáréneklő Verseny

Tóth - Duscha Zoé, Kovács Regina, Monori Emese, Pataki Vivien

ezüst minősítés

Varga Judit

Csenki Imre Országos Zsoltáréneklő Verseny

Lipták Fruzsina, Molnár Tímea, Schlagetter Anikó, Udvary Nikolett

ezüst minősítés

Varga Judit

 Sisi német nyelvű egyfordulós projektverseny (HEBE) országos

Borza Viktória

17.

Csillag Dávidné

Kerületi német verseny

Pásztor Zsolt

VIII.

Csillag Dávidné

Kerületi német verseny

Farkas Jázmin

IX.

Csillag Dávidné

Kerületi német verseny

Máté Angelina

IX.

Csillag Dávidné

Kerületi német verseny

Borza Viktória

X.

Csillag Dávidné

Országos Vers és prózamondó verseny a Költészet Napja alkalmából 

Horváth Hanga

I.

Molnár Gusztávné

Országos Vers és prózamondó verseny a Költészet Napja alkalmából 

Taraczközi Péter

II.

Molnár Gusztávné

Kerületi matematika verseny

Papp Jeromos

I.

Horváth Nóra

Kerületi helyesírási verseny

Tóth-Dusha Zoé

I.

Gaitz Anna

Kerületi helyesírási verseny

Hinkel Nóri

IV.

Gaitz Anna

Kerületi helyesírási verseny

Stáhly-Zsideg Adél

V.

Gaitz Anna

Zrínyi Ilona matematika verseny körzeti fordulója

Monori Sándor

VII.

Kissné F. Ágnes

Zrínyi Ilona matematika verseny körzeti fordulója

Tóth-Dusha Zoé

V.

Gaitz Anna

Kerületi angolverseny

Balázs Dominik

I.

Gyüre Zsuzsanna

Kerületi angolverseny

Hinkel Dorka

I.

Gyüre Zsuzsanna

Kerületi angolverseny

Pataki Zeline

II.

Gyüre Zsuzsanna

Kerületi angolverseny

Kardos Bianka

IV.

Gyüre Zsuzsanna

Kerületi angolverseny

Rózsa- Zacsek Luca

V.

Gyüre Zsuzsanna

Kerületi egyéni sakkbajnokság

Panics Barna

I.

diákok szülei, nagyszülei

kisérő Blach Nóra

Kerületi egyéni sakkbajnokság

Papp Jeromos

III.

diákok szülei, nagyszülei

kisérő Blach Nóra

Kerületi egyéni sakkbajnokság

Panics Marcell

III.

diákok szülei, nagyszülei

kisérő Blach Nóra

Kerületi egyéni sakkbajnokság

Földesi Patrik Zeusz

V.

diákok szülei, nagyszülei

kisérő Blach Nóra

Kerületi egyéni sakkbajnokság

Dancsó Zalán

VI.

diákok szülei, nagyszülei

kisérő Blach Nóra

Kerületi egyéni sakkbajnokság

Diaconu Stefán

VI.

diákok szülei, nagyszülei

kisérő Blach Nóra

Kerületi egyéni sakkbajnokság

Nemszilaj Tamás

VIII.

diákok szülei, nagyszülei

kisérő Blach Nóra

Kerületi népdaléneklési verseny 3. évfolyam

Berezovszky Szonja, Koncseg Alíz, Kovács Regina, Monori Emese, Pataki Vivien 

Arany

Horváth Nóra

Kerületi népdaléneklési verseny 4. évfolyam

StáhlyZsideg Adél, Tóth-Dusha Zoé, Horváth Hanga, Szitai Mercédesz

Bronz

Molnár Gusztávné

Húshagyó keddi mesemondó verseny országos

Taraczközi Péter

Arany

Molnár Gusztávné

Húshagyó keddi mesemondó verseny országos

Horváth Hanga

Arany

Molnár Gusztávné

Húshagyó keddi mesemondó verseny országos

Almásy Vincent

Ezüst

Molnár Gusztávné

Hebe országos Biblia - a világ legolvasottabb könyve országos egyfordulós projektverseny 4. évf.

Tóth- Dusha Zoé, Hinkel Nóri, Taracközi Péter, Stáhly-Zsideg Adél

III.

Ecsedi Beáta

Hebe országos Biblia - a világ legolvasottabb könyve országos egyfordulós projektverseny 5. évf.

Cseh-Szakál Viktória, Dénes Alexandra, Udvary Nikolett, Szabó-Lovas Anna

III.

Ecsedi Beáta

Kaán Károly Természetismereti Verseny

Papp Kamilla

III.

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

Hevesy György Kémia Verseny

Rózsa-Zacsek Luca

IV.

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

Hevesy György Kémia Verseny

Kardos Bianka

III.

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

Hevesy György Kémia Verseny

Hinkel Dorka

III.

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

Csorba György Komplex Természettudományi Országos Verseny)

Kiss Fanni, Lakatos Barbara, Forró Dávid

III.

Különdíj legjobb projektfeladat

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó, Kertész Tímea, Bécs Lajos, Rónai Bernadett

Kazinczy „Szép magyar beszéd” 5-6. évf.

Molnár Tímea

II.

Veres Tímea

Tankerületi (XVIII., XIX., XX. kerület együtt) angol verseny

Balázs Dominik

II.

Gyüre Zsuzsanna

Tankerületi (XVIII., XIX., XX. kerület együtt) angol verseny

Pataki Zeline

VI.

Gyüre Zsuzsanna

Tankerületi (XVIII., XIX., XX. kerület együtt) angol verseny

Hinkel Dorka

VII.

Gyüre Zsuzsanna

Tankerületi (XVIII., XIX., XX. kerület együtt) angol verseny

Kardos Bianka

XI.

Gyüre Zsuzsanna

Tankerületi (XVIII., XIX., XX. kerület együtt) angol verseny

Rózsa- Zacsek Luca

XII.

Gyüre Zsuzsanna

KERÜLETI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

BILIK IRISZ

bronz

Varga Judit

KERÜLETI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

KISPACSIRTA csapat

ezüst

Varga Judit

KERÜLETI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

VÖRÖSBEGY csapat

bronz

Varga Judit

„Várj, ember szíve készen! Mert jő a hős, az Úr.” Országos Online Református Hittan Verseny

Aranyosi Tamás és Pataki Levente 4.b

III.

Köröminé Tóth Mária

Csili helytörténeti vetélkedő

Felső tagozatos csapat

V.

Deliné Ferenczi Judit

 Kertész Tímea

27. Országos Zsoltáréneklő verseny

Kovács Regina és Berezovszky Szonja 3.a 

Arany minősítés

Varga Judit

Kerületi Montágh Imre szépolvasási verseny

Tóth-Dusha Zoé

I.

Gaitz Anna

Kerületi Montágh Imre szépolvasási verseny

Aranyosi Tamás

V.

Köröminé Tóth Mária

Kerületi labdarúgó bajnokság 1-2. osztály

Láng Marcell, Csipkés Kevin, Gáspár Kevin, Dán Dominik, Forró Balázs, Csipkés Benjamin, Harmat Olivér

III.

testnevelők

Baár-Madas fiú kispályás labdarúgó kupa

Torma Dániel, Molnár Kevin, Döbrőssy Áron, Strehling Richárd, Siroki Szabolcs, Bartelme Gábor, Csehi Balázs, Hajdu Erik, Diaconu Stefán, Kovács Melissza

IV.

testnevelők

Baár-Madas leány kosárlabda kupa



Török Viktória, Szalai Laura, Juhász Dóra, Dölen Seda, Képíró Boglárka, Farkas Jázmin, Kovács Kincső, Bandula Jázmin

II.

testnevelők

Mezei futóverseny

Hajdu Erik

I.

testnevelők

Mezei futóverseny

Kovács Melissza

III.

testnevelők

Mezei futóverseny - csapat

Panics Marcell, Rafael Alex, Seres Péter, Diaconu Stefán, Hajdu Erik

III.

testnevelők

Kerületi atlétika verseny - csapat

Balogh Luca, Rózsa-Zacsek Panna, Szabó-Lovas Anna, Gergely Boglárka, Molnár Tímea, Fajka Viktória 

III.

testnevelők

Kerületi atlétika verseny - egyéni

Rózsa-Zacsek Panna

II.

testnevelők

HEBE Kft. 4 fordulós IDŐUTAZÓ országos történelmi levelezőverseny

Lipták Noémi, Lakatos Lara, Varga Amira, Juhász Dóra

29.

Török Margit

Országos Teller Ede Vetélkedő

Hinkel Dorka 7.a

19.

 

Deutsch Plus német nyelvi 2 fordulós levelező versenyen

Borza Viktória 4.b

IV.

Csillag Dávidné

" Szentlélek végy körül bennünket, Szenteld meg a szívünket!” Országos Online Református Hittan Verseny

Erdei Klaudia és Szabó Lovas Anna

VI.

Göczi Enikő

ORSZÁGOS REFORMÁTUS MULTIMÉDIÁS BIBLIAISMERETI ÉS KOMPLEX TANULMÁNYI VERSENY

Képíró Boglárka és Nemszilaj Tamás   

10.

Csillag Dávidné

Országos Csenki Imre Zsoltár Éneklő Verseny

Tóth-Dusha Zoé 3. évfolyam

Arany Minősítés

Varga Judit

Országos Csenki Imre Zsoltár Éneklő Verseny

Stáhly-Zsideg Adél 3. évfolyam

Arany Minősítés

Varga Judit

Országos Csenki Imre Zsoltár Éneklő Verseny

Fülöp Hanna 3. évfolyam

Arany Minősítés

Varga Judit

Országos Csenki Imre Zsoltár Éneklő Verseny

Kovács Regina 2. évfolyam

Arany Minősítés és különdíj

Varga Judit

Országos Csenki Imre Zsoltár Éneklő Verseny

Berezevszky Szonja 2. évfolyam

Arany Minősítés és különdíj

Varga Judit

Könyvbarát verseny

Stáhly-Zsideg Adél , Tóth-Dusha Zoé és Hinkel Nóri

IV.

Veress Zsuzsánna

Online német nyelvi verseny

Dölen Nazli 7.b

I.

Csillag Dávidné

Online német nyelvi verseny

Czibere Tamás 7.b

III.

Csillag Dávidné

"Szer-telen szórakozás" című rajzpályázat

Lakatos Alexa 8.b

különdíj

Szász Tünde

"Szer-telen szórakozás" című rajzpályázat

Gál Niobé 8.b

elismerés

Szász Tünde

  Christmas All Around országos angolnyelvi projektverseny

Kunczly Sarolta és György Alexa 7.a

II.

Gyüre Zsuzsa

  Christmas All Around országos angolnyelvi projektverseny

Pataki Zeline, Kardos Bianka, Rózsa Zacsek Luca 6.a

7.

Gyüre Zsuzsa

  Christmas All Around országos angolnyelvi projektverseny

Seres Anna, Molnár Rebeka, Kis Fanni 7.a

18.

Gyüre Zsuzsa

Hello UK! országos angolnyelvi projektverseny

Kardos Bianka, György Krisztián, Torma Dániel 6.a

12.

Gyüre Zsuzsa

Hello UK! országos angolnyelvi projektverseny

Forró Dávid, Berkó Nimród, Lugossy Miron 7.a

15.

Gyüre Zsuzsa

Kenguru matematika verseny

Tóth-Dusa Zoé 3.a

I.

Gaitz Anikó

ZöldOkos Kupa "Palánta" verseny

Kis Fanni, Forró Dávid, Szávuly Tamás 7.a

8.

Kertész Tímea

„Szeresd a Földet!” elnevezésű Országos levelező verseny

Kis Fanni, Forró Dávid, Szávuly Tamás 7.a

I.

Kertész Tímea

 „Eljött a szép húsvét reggele, Feltámadásunk édes ünnepe” elnevezésű Országos Online Református Hittan Verseny 

Erdei Klaudia és Szabó Lovas Anna 4.a

VI.

Göczi Enikő

Fenntarthatósági témahét Palánta online versenye

Kis Fanni, Forró Dávid, Szávuly Tamás 7.a

III.

Kertész Tímea

Matematika verseny

Tóth-Dusha Zoé 3.a

III.

Gaitz Anikó

Református Iskolák Országos Angol nyelvi Versenye

Monori Sarolta 5.a

I.

Deliné F. Judit

Református Iskolák Országos Angol nyelvi Versenye

Juhász Attila 8.a

II.

Huszák Tihamérné

Református Iskolák Országos Angol nyelvi Versenye

Balázs Dominik 6.a

III.

Gyüre Zsuzsa

Református Iskolák Országos Angol nyelvi Versenye

Kardos Bianka 6.a

V.

Gyüre Zsuzsa

Református Iskolák Országos Angol nyelvi Versenye

Hinkel Dorka 7.a

V.

Gyüre Zsuzsa

Református Iskolák Országos Angol nyelvi Versenye

Faragó-Szuhai Kitti 8.a

IX.

Huszák Tihamérné

Kárpát-medencei református iskolák Matematika versenye

Papp Jeromos András 2.a

II.

Nyáryné L. Erika

Kárpát-medencei református iskolák Magyar anyanyelvi versenye

Tóth-Dusha Zoé 3.a

I.

Gaitz Anna

Református Iskolák Országos Húshagyókeddi mesemondó versenye

Taraczközi Péter 3.a

Arany minősítés

Molnár Gusztávné

Református Iskolák Országos Húshagyókeddi mesemondó versenye

Almásy Vincent 3.a

Ezüst minősítés

Molnár Gusztávné

Református Iskolák Országos Húshagyókeddi mesemondó versenye

Hinkel Nóri 3.a

Ezüst minősítés

Molnár Gusztávné

Református Iskolák Országos Húshagyókeddi mesemondó versenye

Horváth Hanga 3.a

Ezüst minősítés

Molnár Gusztávné

Hevesy György Kémia Verseny

Juhász Attila 8.a

I.

Dr. Bánfalviné S. Anikó

Hevesy György Kémia Verseny

Hinkel Dorka 7.a

II.

Dr. Bánfalviné S. Anikó

Templom és iskola című országos képzőművészeti pályázat

Lipták Noémi 5.a

V.

Szász Tünde

Csorba György Országos Természettudományi Verseny - Református Iskoláknak

Képíró Mária Csenge 8.b, Juhász Attila 8.a és Huczek Mihály 8.a

III.

Dr. Bánfalviné S. Anikó

Kertész Tímea

Bécs Lajos

HEBE Kft.  által meghirdetett Széchenyi emlékverseny országos történelmi projektversenye

Böszörményi Réka 5.a, Lakatos Lara 5.a, Lipták Noémi 5.a és Varga Amira 5.a

18.

Deliné F. Judit

Kerületi - Szépolvasási Versenyen

Travnev Kristóf 4.a

IV.

Trencsényiné Sz. Borbála

Kerületi - Fáklyás váltófutás

Hajdu Erik, Kovács Melissza, Sárkány Gergő, Aradi Kende, Bóna Dávid, Rostás Kevin, Tót Ruben

V.

testnevelők

Kerületi - Labdarúgó bajnokság

Kovács Melissza, Nemszilaj Diána, Aradi Kende, Bóna Dávid, Dudoma Sándor, Rostás Kevin, Szendi Tamás, Tót Ruben

III.

testnevelők

Kerületi - Mezei futóverseny

Budapesti - Mezei futóverseny

Rózsa-Zacsek Panna 4.a

Rózsa-Zacsek Panna 4.a

I.

27.

testnevelők

Kerületi - Mezei futóverseny

Hajdu Erik 5.b

I.

testnevelők