AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK:

 

 

2021-22. tanév

 

 

 

On- lion 2021. országos angol nyelvi verseny helyezettjei:

1.  hely: Molnár Tímea Hajnalka (4.a),

2. hely: Stáhly-Zsideg Adél, Tóth- Dusa Zoé (3.a),

3. hely: Kunczly Sarolta (7.a), Kardos Bianka (6.a).

Gratulálunk!

 

 

 

On- lion 2021. országos angol nyelvi verseny résztvevői

Gratulálunk!

 

 

 

 

Fülöp Hanna, Tóth Dusha Zoé, Stáhly-Zsideg Adél Arany minősítést kapott

az Országos Csenki Imre Zsoltár Éneklő Versenyen.

Köszönjük a felkészítést Varga Judit ének-zene tanárnőnek

Gratulálunk!

 

Berezevszky Szonja és Kovács Regina Arany minősítést kapott az Országos Csenki Imre Zsoltár Éneklő Versenyen.

 Köszönjük a felkészítést Varga Judit ének-zene tanárnőnek

Gratulálunk!

 

 

Kali Tünde iskolalelkész, Berezevszky Szonja Tóth-Dusha Zoé Stáhly-Zsideg Adél, Fülöp Hanna  Kovács Regina Varga Judit ének-zene tanárnő

Mezőtúr Országos Csenki Imre Zsoltár Éneklő Verseny

 

 

 

 

Online német nyelvi verseny

Dölen Nazli 7.b I.hely

Czibere Tamás 7.b III. hely

Gratulálunk!

 

 

Stáhly-Zsideg Adél , Tóth-Dusha Zoé és Hinkel Nóri

Könyvbarát verseny IV. hely

Gratulálunk!

 

 

 

 

"Szer-telen szórakozás" című kerületi rajzpályázaton

Lakatos Alexa (8.b) különdíjban, 

Gál Niobé (8.belismerésben részesült.

Gratulálunk!

 

 

Kunczly Sarolta és György Alexa 7.a

Christmas All Around országos angolnyelvi projektverseny II. helyezés

Gratulálunk!

 

Christmas All Around országos angolnyelvi projektverseny

Pataki Zeline, Kardos Bianka, Rózsa Zacsek Luca (6.a) 7. hely

Seres Anna, Molnár Rebeka, Kis Fanni (7.a) 18. hely

Gratulálunk!

 

Hello UK! országos angolnyelvi projektverseny

 

Kardos Bianka, György Krisztián, Torma Dániel (6.a) 12. hely

Forró Dávid, Berkó Nimród, Lugossy Miron (7.a) 15. hely

Gratulálunk!

 

 

 

Tóth-Dusa Zoé 3.a

Kenguru matematika verseny I. hely

Gratulálunk!

 

 

 

Matematika verseny Tóth-Dusha Zoé 3.a  III.

Gratulálunk!

 

 

 

 

 

 

 

Református Iskolák Országos Angol nyelvi Versenye

 

V.  Hinkel Dorka       IX.  Faragó-Szuhai Kitti       V.  Kardos Bianka 

III.  Balázs Dominik        II.  Juhász Attila         I.  Monori Sarolta    

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

 

Református Iskolák Országos Húshagyókeddi mesemondó versenye

 

Hinkel Nóri 3.a    Taraczközi Péter 3.a

Almásy Vincent 3.a    Horváth Hanga 3.a  

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

 

 

HEBE Kft.  2021/2022-es tanévben meghirdetett Széchenyi emlékverseny országos történelmi projektversenyén

 

Böszörményi Réka, Lakatos Lara, Lipták Noémi és Varga Amira 5.a osztályos tanulók

 

18. helyezést értek el. 

 

Gratulálunk!

 

 

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

Fáklyás váltófutás - V. helyezés

 

Hajdu Erik, Kovács Melissza, Sárkány Gergő, Aradi Kende,

Bóna Dávid, Rostás Kevin, Tót Ruben

 

Büszkék vagyunk rátok!

 

 

 

 

 

Kerületi labdarúgó bajnokság - III. helyezés

 

Kovács Melissza, Nemszilaj Diána, Aradi Kende, Bóna Dávid, Dudoma Sándor, Rostás Kevin, Szendi Tamás, Tót Ruben

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

A "Na végre tali!"

című gyermekrajz kiállításon 

Kis Fanni Anna 7.a

osztályos tanulónk munkája is szerepel a

Csili Művelődési Központban.

 

A legjobb munkákból álló kiállítás november 2-ig tekinthető meg.

További szép munkákat, sok sikert kívánunk!

 

Gratulálunk!

 

 

 

Kerületi mezei futóverseny I. helyezés

Hajdu Erik 5.b

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

Kerületi mezei futóverseny I. helyezés

Rózsa-Zacsek Panna 4.a

 

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

Előző tanévek

 

 

 

 

 

2019-20. tanévben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Országos levelezős őszi angol csapatverseny helyezettjei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerületi floor-ball

III. helyezés

 Tót Ruben, Novák Vilmos, Perger Juronics Péter, Márton Milán, Láng Levente

Gratulálunk! Szép volt fiúk!

 

 

 

 

 

 

Helytörténeti és Helyismereti Vetélkedő

II. helyezés

Bandula Viktória, Bárfi Vivien, Bethlen András, Csizmadi Gyöngyi, Deák Levente, Dobos Boldizsár, Kozári Zsolt, Molnár László, Patkós Dominik, Rostás Dániel, Szilágyi Dorottya, Kirs Alma, Páskó Botond, Tóth Bence Bálint, Fekete Brigitta, Haga István Dávid, Horváth Virág, Horváth Vivien, Horváth Zsolt, Kurán Vanessza, Lakatos Levente, Mátyás Dániel, Somogyi Napsugár

 

 

 

Sisi német versmondó verseny - Dudoma Sándor – IV. helyezett

Felkészítő tanár: Csillag Dávidné

 

 

 

Sisi német versmondó verseny – Dölen Nazli – V. helyezett

Felkészítő tanár: Csillag Dávidné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Történelmet írtunk! 

Az első olyan sportversenyünk, amin csak  református iskolák mérték össze ügyességüket, erejüket, tudásukat.

 

Baár-Madas kupán 3.helyezést értünk el!

 

Gratulálunk! Szép volt fiúk!

 

Dobos Boldizsár, Bóna Dávid, Szűcs Zsombor, Szalontai Olivér,

Bethlen András, Patkós Dominik, Szemők Ferenc

 

                                                                                       

 

 

Korábbi tanévekben

 

Szalontai Olivér  az ELC angol nyelvi verseny megyei 1. helyezettje

 

Képíró Mária Csenge

Kaán Károly XXVII. Országos Természet és Környezetismereti Verseny

középdöntő 6. hely.

Felkészítő: Bánfalviné Anikó

 

 

Tankerületi Német nyelvi verseny - Rostás Tifani I. helyezés (már középiskolás)

 

A kerületi német nyelvi vetélkedő:

Kormos Rebeka IV. helyezés, Dudoma Sándor III. helyezés, Duka Erika, Szabó Cintia és

Rostás Tifani I. helyezés - indul a tankerületi versenyen

 

 

 

Juhász Attila - Kerületi - Vers és prózamondó – próza II. helyezés

 

Papcsák Dániel - Kerületi - Vers és prózamondó – vers II. helyezés

 

 

Szilágyi Dorottya - Kerületi - Vers és prózamondó – próza I. helyezés

 

 

Tóth-Bende Balázs - Kerületi - Vers és prózamondó – próza III. helyezés (már középiskolás)

 

 

Dudoma Sándor kerületi német szavalóversenyen II. helyezés

Felkészítő tanár Csillag Dávidné

 

 

Horváth Szófia tanuló,

 a 2018 Év Emlőse a Földikutya rajzpályázaton,

Föld alatt élni ezért jó..

témában beadott munkájával a

Vadonleső Program Különdíját nyerte el.

Alkotása egy éven keresztül megtekinthető a Természettudományi Múzeumban.

Gratulálunk!

 

Rostás Tifani Sisi német nyelvű kerületi szavalóverseny.

(már középiskolás)

Felkészítő tanár: Csillag Dávidné

 

 

Hódi Márk  Kick-box Európa-bajnokság 2. helyezett

(már középiskolás)

 

 

 

 

Szendi Attila  Diákolimpia box 1. helyezett (már középiskolás)

 

 

 

Jakab Bence – (már középiskolás) - Kerületi Ergometer - I. hely

 

 

 

Tót Ruben György, Sánta Martina Szabina, Képíró Mária Csenge, Váradi Niké Noa, Papcsák-Gelencsér Dániel

Kerületi Népdaléneklési verseny – bronz minősítés

 

 

            

 

Juhász Attila és Berecz Amália

Kerületi Bíró Mihály utcai könyvtár pályázata - Mindketten 2. hely

 

 

 

Floorball

 

Patkós Dominik    Dobos Boldizsár    Bóna Dávid    Bethlen András

Kerületi Floorball - I. helyezett

 

 

Utánpótlás válogatott tagja

 

 

Dobos Bendegúz (már középiskolás)

 

 

 

Utánpótlás válogatott tagja

 

Bécs Péter

(már középiskolás)

 

 

Angol verseny

 

 

Balázs Anna  - (már középiskolás) - Litteratum Tesztverseny - Budapest I. helyezett

 

 

Balázs Anna    Balog András    Csák-Rozgonyi Loránd    Döbrőssy Edina    Imre Dániel    Reucov Dávid    Szabó Krisztina  Szépvölgyi Dominik    Vértesi-Nagy Péter    Vértesi-Nagy Réka    Zsilovics Patrik

(már középiskolások)

 

 

 

Utánpótlás válogatott tagja

Antal Norbert Bendegúz  (már középiskolás)

 

 

Kerületi - matematika verseny

Szilágyi Zsolt Dominik – (már középiskolás) -  IV. hely

 

 

   Tomerle Fanni – VI. hely      (már középiskolás) -        Döbrőssy Ádám V. hely (már középiskolás)

 

 

A biológus csapat a kerületi Herman Ottó biológia versenyen.

 

Imre Dániel - 4. hely   Csák-Rozgonyi Loránd - 3. hely   Döbrőssy Ádám - 2. hely   Döbrőssy Edina - 6. hely

 

(már középiskolások) -  Gratulálunk!

 

 

Országos – Ergometer verseny III. helyezés

Pirik Dániel  (már középiskolás)

 

 

Kerületi - népdal éneklési verseny I. helyezés

Képíró Mária Csenge, Papcsák-Gelencsér Dániel, Tót Ruben György

 

 

Kerületi – Kazinczy: Szép Magyar Beszéd verseny I. helyezés

Országos – Bronz minősítés

Tomerle Fanni  (már középiskolás)

 

 

 

EVEZÉS

DIÁKRANGLISTA 2016 összesítő eredményben tanuló kategóriában

sportiskolás osztályunk tanulója volt

 

PIRIK DÁNIEL (már középiskolás) - - 3. HELYEZÉST ért el.

 

Edzője: Simon Tamás

Gratulálunk a helyezéshez és az ünnepélyes keretek között átvett díjhoz.

 

 

JÉGKORONG

 

 

 

 

Az  Utánpótlás válogatott tagjai:

 

              

                 Csölle Dániel     (már középiskolás)                                        Hódi Krisztián (már középiskolás)

 

 

Monostori Tamás  - (már középiskolás)

 

 

GRATULÁLUNK!